V sklopu ukrepov za pomoč lokalnemu gospodarstvu v času epidemije covid-19, bodo pravne osebe v občini Ribnica, Sodražica in Loški Potok, ki po Odloku o začasni prepovedi ponujanja in prodaje blaga in storitev potrošnikom RS, niso poslovale, na podlagi vložene vloge deležne oprostitev plačila komunalne obveznosti Komunale Ribnica za storitve ravnanja z odpadki, v segmentu zbiranja komunalnih odpadkov.

Pravna oseba lahko zaprosi za oprostitev plačila storitev z vlogo, ki vsebuje izjavo o načinu poslovanja. Najkasneje do 31.5.2020, se vloge posredujejo Komunali Ribnica d.o.o. na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.. Vlogo se odda enkrat in velja za obdobje, ki je navedeno.

Podrobnejše informacije o oprostitvi plačila storitev, so opredeljene v Sklepih občin:

Sklep - OBČINA RIBNICA

Sklep - OBČINA SODRAŽICA

Sklep - OBČINA LOŠKI POTOK

Vloge:

Vloga za oprostitev plačila storitev ravnanja z odpadki za pravne osebe – OBČINA RIBNICA

Vloga za oprostitev plačila storitev ravnanja z odpadki za pravne osebe – OBČINA SODRAŽICA

Vloga za oprostitev plačila storitev ravnanja z odpadki za pravne osebe – OBČINA LOŠKI POTOK