Obveščamo vas, da boste lahko na terenski akciji oddali nevarne odpadke in odpadno električno in elektronsko opremo.

Na kamion za nevarne odpadke boste lahko oddali: barve, različna čistila, kozmetiko in zdravila, odpadna olja, fluorescentne žarnice, živosrebrni termometri, fotokemikalije, različne kisline in baze, jedilno olje in mast, naftalinske kroglice, baterijski vložki, različna razpršila

Na kamion za odpadno električno in elektronsko opremo pa boste lahko oddali: hladilnike, zamrzovalne skrinje, vitrine, klimatske naprave, druge naprave za hlajenje, pralne stroje, sušilne stroje, štedilnike, mikrovalovne pečice, električne radiatorje, sesalnike, opekače, sušilnike za lase, avtomate za kavo, likalnike, električne nože, računalnike, prenosnike, tipkovnice, stroje za kopiranje, telefone, mobitele, zaslone osebnih in prenosnih računalnikov, vse vrste sijalk in baterij ipd.

Pobiranje se bo vršilo na naslednjih lokacijah (pobiranje po urah)

Občina Ribnica – SOBOTA - 19.5.2018
Občina Loški Potok in Sodražica – SOBOTA - 26.5.2018